Jubileusz 10-lecia Domu Samotnej Matki 23 maja 2008-2018
niebieska gradacja koloru footer
Home Witamy Historia DSM Oferujemy O nas Kontakt
Blog Home pomaranczowy pasek prostokat tlo

PIKNIK OPIEKA NAD DZIECMI Babcia i dzieciCHARYTATYWNY

Co roku odbywa się Piknik Charytatywny w celu uzyskania funduszy dla Domu Samotnej Matki. Sercem imprezy jest Msza św. Odbywają się także występy artystyczne różnych zespołów muzycznych, grup teatralnych oraz zespołów tanecznych. Pod dużym zadaszonym patio kilkaset osób uczestniczących w Piknik może usiąść. Jedzenie i napoje na są zakupione lub dostarczane jako dary przez hojne sklepy, restauracje, wolontariuszy i Siostry Misjonarki Chrystusa Króla. Uczestnicy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody w loterii fantowej oraz wygrać cenne przedmioty podczas naszej aukcji charytatywnej. Dookoła znajdują się pola specjalnie przygotowane do rozrywkowych gier i  zawodów sportowych. Dzieci mogą się bawić w dmuchanym domu do skakania i dostać zwierzątko zrobione z balona. Wolontariusze malują dzieciom twarze, w co tylko dzieci sobie mogą wymarzyć, a inni rysują dowcipne karykatury. Czasami klauni, mimy, przyjaciele w kostiumach i inni artyści angażują ludzi uczestniczących w pikniku. Oczywiście, nie wszystkie atrakcje są zawsze dostępne, ale w miarę możliwości, dokładamy wszelkich starań, aby co roku to wydarzenie przynosiło radość i wesołe wspomnienia, zarówno dorosłym, jak i dzieciom. 100% dochodów zdobytych przez Piknik jest przeznaczony na funkcjonowanie Domu Samotnej Matki im. św. Rodziny w Chicago.

JAK MOŻESZ POMÓC

Bóg chce, byśmy byli szczęśliwi i radośni w Duchu Świętym 1Tes 5:16. Pierwszy cud naszego Pana był na weselu J 2:1-11. Zapraszamy do zabawy razem z nami w duchu chrześcijańskim. Staramy się zapewnić dobry czas podczas pikniku dla duszy, dla żołądka, dla oczu, dla uszu i dla całej rodziny. Świętuj razem z nami. Serdecznie zapraszamy.


Zrób towarzyskie spotkanie z nami, na pięknym terenie Casa Italia, zapraszając tu swoich znajomych i rodzinę. Casa Italia, 1621 N. 39th Ave, Stone Park, IL 60165.

Prosimy o przekazywanie informacji o tym wydarzeniu w  miejscu pracy, w sklepach, i w szkołach swoich dzieci. Prosimy też o Twoją pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Pikniku za pośrednictwem e-mail oraz mediów społecznościowych. Im więcej osób weźmie udział w Pikniku, tym lepiej. Niech ci, co cierpią zobaczą, jak wiele ludzi myśli, że niedola, przez którą przeszli nie jest OK i jak wiele osób chce im pomóc.


Każdy, kto przychodzi na piknik wspiera swoją obecnością Dom Samotnej Matki, a 100% funduszy zdobytych przez piknik jest przeznaczonych na wsparcie działania naszej charytatywnej organizacji.


Jeśli nie możesz uczestniczyć w zabawie, prosimy o Twoje wsparcie modlitewne. Tak, jak Maryja prosiła Jezusa o Jego pomoc na weselu: nie mają wina, tak i teraz, kiedy modlimy się w miłości o jej wstawiennictwo, na pewno Syn nie powie "nie" na prośbę Swej Matki J 2:1-11.


Jeśli chcesz pomóc w Pikniku w inny sposób, na przykład przekazując towary lub przez wolontariat, prosimy skontaktować się z s. Martą Cichoń dzwoniąc pod numer 773 574 1082.


Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc, za każde dobre słowo oraz za każdą życzliwą myśl.